Potřebovat pomoc?Kontaktujte nás
 Bom

O nás

Naše historie

Společnost byla založena v roce 2001 a je lídrem v oboru zaměřeném na kvalitu dodávek těžko dostupných, dlouhých dodacích lhůt, ukončených životností (EOL) a zastaralých elektronických součástek. Naše oddělení zajišťování kvality a interní laboratoř byly uznány jako jeden z lídrů v oboru pro náš program zmírňování padělků. Proces kontroly, který provádíme u všech produktů, je založen na aktuálních průmyslových standardech.

Náš CEO - JC Lee, který roky pracoval v odvětví nezávislých elektronických součástek, si uvědomil, že mnoho nezávislých distributorů se stará více o výsledek než o kvalitu součásti nebo spokojenost zákazníka. V roce 2000 viděl JC Lee bezprostřední potřebu nezávislého dodavatele zaměřeného na zákazníka a prostřednictvím vize vytvořil distributora, který se mohl soustředit na potřeby zákazníků, přičemž na první místo kladl kvalitu a spokojenost zákazníka. Po několika letech distribuce malého výklenku komponent rozšířila společnost JC Lee naši produktovou řadu a začala skladovat, zajišťovat a distribuovat stovky komponent zákazníkům po celém světě.

profil společnosti

Jsme nezávislý distributor elektronických součástek, který se zavázal k integraci služeb distribuce elektronických součástek slavných světových značek. Byla založena v listopadu 2010 se sídlem v Hongkongu. Máme také logistické sklady v Hongkongu a Tai Wanu.

Naše společnost se vyznačuje vysoce kvalitním elitním týmem a podnikání naší společnosti rozptýlilo více než 30 zemí ve všech regionech světa. Upstream kanál je bohatý na originální výrobce a autorizované zástupce. Následné kanály mají přímé zdroje, díky nimž se sdílení informací o skladových zásobách stává skutečností a uchováváme nejnovější a nejcennější informace o trhu.

Naše produkty a služby zahrnují ve všech oblastech elektronického průmyslu, včetně vojenského, automobilového, lékařského, spotřební elektroniky, průmyslové kontroly, internetu věcí, nové energie a komunikací atd. Zákazníkům můžeme poskytovat služby ve všech oblastech, jako jsou inteligentní distribuce, snižování nákladů, poradenství v oblasti služeb poptávky, řízení kvality, informace o spotových trzích, integrační služby a recyklace zásob.

S principem „integrovaného, ​​na zákazníka orientovaného, ​​na kvalitu, na cenu a na služby zaměřeného vývoje“ uděláme vše pro to, abychom našim zákazníkům poskytli ty nejlepší produkty a služby.

Budeme nadále zlepšovat prodejní síť společnosti po celém světě, vytvářet skutečnou a trvalou hodnotu pro zákazníky a vytvářet příležitosti pro zaměstnance, které jim mohou pomoci se neustále rozvíjet. Upřímně doufáme, že můžeme být vaším nejlepším partnerem v distribuci komponent!